SPOR

Türkiye’de kalp atışlarını hızlandıran Carrera İzmir’in en prestijli iş ve yaşam alanı Folkart Towers’ta sizlerle buluşuyor. Uluslararası spor alanında ün yapmış CARRERA markası 5000 m2’lik spor ve sağlıklı yaşam kompleksi ile Folkart Towers’ta.

ADRES BİLGİLERİ

Manas Bulvarı Adalet Mah. No:47
35530 Bayraklı, İzmir
Folkart Towers A Kule Kat: 5-6-7

İLETİŞİM NUMARALARI

+ 0 232 290 07 77(Tel)

E-POSTA ADRESİ

info@carreralife.com

WEBSİTESİ

www.carreralife.com

SOSYAL MEDYA

Birbirinden deneyimli ve kendi alanlarında isim yapmış antrenörlerle kişiye hizmet anlayışını benimsemiş olan CARRERA, son teknoloji TechnoGym ürünlerinin kullanıldığı ferah fitness alanında üyelerine rahat bir antreman alanı sunuyor. Aynı zamanda tesisin içindeki SPA alanında uzman terapistlerle masaj, cilt bakımı uygulamaları ve sauna gibi hizmetleri sağlamaktadır.

CARRERA Fitness&SPA 3 kattan oluşuyor. İlk katta basketbol ve voleybol sahası, spinning stüdyosu,çocuk bakım bölümü ikinci katta ise kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness alanı, grup dersi stüdyoları yer alıyor.3. kat ise chill out restaurant&bar ve SPA’ya ayrılmış durumda. CARRERA Fitness&SPA özel kapalı otopark, kids club, chillout restaurant&bar, cafe, soyunma odaları gibi hizmetler sunmaktadır.