REZİDANS

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte Folkart Towers Rezidans ayrıcalığını siz de yaşayın. Çünkü hayat buna değer.

Folkart Towers, İzmir’in yeni iş ve yaşam bölgesi Bayraklı’da, Folkart Yapı tarafından inşa edilmiş kentin en yenilikçi projesi olarak öne çıkmaktadır. Folkart Towers Rezidans konsepti, 27.000 m2 arsa içinde 200 metre yüksekliği ile Avrupa’nın En Yüksek 5. Projesi unvanı kazanmış ikiz kulelerin 8. ve 17. katları arasında, brüt 3.8 m tavan yüksekliği ve eşsiz İzmir manzaralı balkonları ile ferah yaşam alanları sunmaktadır. Sahip olduğu 80 m2 ile 220 m2 arasında değişen; 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 5 farklı tip, 3 farklı kat planı ile size uygun olan konutu seçmenize olanak sağlamaktadır. Folkart Towers ayrıca 32 mağazalı çarşısı, dünyaca ünlü ‘Carrera’ spor kompleksi, Folkart Gallery, 7/24 güvenlik, sağlık ve ambulans hizmeti, 24 saat temizlik hizmeti, 24 saat teknik kadro hizmeti, housekeeping, araç yıkama, vale parking, kuru temizleme gibi hayatı kolaylaştıran hizmetleri ile konfor ve hizmeti bir arada sunmaktadır.

KAT PLANLARI

KAT PLANLARINI İNCELE KATALOĞU İNCELE
forent-logo

GAYRİMENKULDE YENİ BİR VİZYON

Folkart Towers’taki kiralık ofis ve konutlar için Forent Gayrimenkul’deki ilanları inceleyin.

İLANLARI İNCELE

REZİDANS MAHAL LİSTESİ

Kule Geneli Güvenlik Sistemleri

Tüm kule, merkezi CCTV kapalı devre kamera sistemi ile tüm kat holleri, otopark alanları, dış mekan, bodrum ve giriş çıkış noktalarından kamera ile izleme.

Kule Geneli Yangın Güvenliği

Kule içerisinde merkezi yangın ihbar, uyarı ve sprinkler sistemi

Kule Geneli Elektrik Sistemleri

Kulenin ana elektrik dağıtımı "Busbar" kanallar ile yapılıp, şalt malzeme ve panolarda ise SİEMENS, SHNEİDER, ABB, LEGRAND veya muadili markalar kullanılmıştır.

Kule Geneli TV

Kulenin ana elektrik dağıtımı “Busbar” kanallar ile yapılıp, şalt malzeme ve panolarda ise SIEMENS, SCHNEIDER, ABB, LEGRAND veya muadili markalar kullanılmıştır.

Kule Geneli İnternet

Tüm ofislerde fiber optik internet altyapısı.

Kule Geneli Jeneratörler

Kulelere jeneratörler tesis edilmiştir.

Rezidans Katlarına Hizmet Verecek Asansörler

Yüksek hızlı, otomatik açılır kapılı, paslanmaz kaplama kabin KONE, HYUNDAI, OTIS, SCHINDLER veya muadili 3 ADET (bunların dışında 1 adette yangın asansörü) asansörü residence katlarına hizmet verir.

Diğer

Mahal listesi detayları için tıklayınız.