HAKKIMIZDA

Dedicating its existence to customer satisfaction with the comfort and luxurious opportunities structured by a distinguished architecture, Folkart Yapı was founded by the Saya Group in 2006. Folkart Yapı provides high added value to its investors by constructing luxurious, comfortable, high quality and environment friendly buildings equipped with advanced technology, and progresses in becoming an esteemed company in the industry receiving various national and international awards.

calısanlar

Folkart Yapı için proje ihtiyaç aşamasından başlamakta teslimden sonra da devam etmektedir. Şirketimiz, kaliteli yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alış veriş merkezleri geliştirmenin yanı sıra altyapı projelerine de odaklanmıştır.

Müşteri memnuniyetinin kaliteye bağlı olduğuna inanan Folkart Yapı, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendini sürekli geliştirmektedir.

Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Folkart Yapı, uygulamaya koyduğu tüm politikaları bir zorunluluk değil, bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı’nın, “Hayat buna değer” diyeceğiniz projeler sürecektir.

forent-logo

A NEW VISION IN REAL ESTATE

Check the ads in Forent Gayrimenkul for the offices and houses for rent in the Folkart Towers.

CHECK THE ADS